Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-09-20
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
Data aktualizacji: 2019-09-20
EY (dawniej Ernst & Young)
Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji
Zespół Rekrutacji i Employer Brandingu EY to kilkunastu specjalistów, dbających o pozyskiwanie talentów dla naszej organizacji na terenie całego kraju. 
 

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

 
EY od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce. Dołączając do naszego Zespołu, będziesz mieć szansę poznać, jak buduje się topową markę pracodawcy i jak rekrutuje się najlepszych ekspertów na rynku. 
 

Twoje główne zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Pozyskiwanie kandydatów przy pomocy różnorodnych kanałów dotarcia (portale ogłoszeniowe, social media, polecenia pracowników, headhunterzy, uczelnie wyższe i organizacje studenckie)
  • Uczestnictwo w projektach z zakresu marketingu rekrutacyjnego i employer brandingu (konkursy EY, webcasty, szkolenia i warsztaty, targi pracy)

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych i bycia partnerem dla managerów zatrudniających
  • Mile widziane jest doświadczenie w realizacji projektów z zakresu marketingu rekrutacyjnego i budowania wizerunku pracodawcy
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju (w umiarkowanej liczbie)
  • Znajomość języka angielskiego

Kogo szukamy:

  • Szukamy doświadczonej Rekruterki lub doświadczonego Rekrutera, zainteresowanych dalszym rozwojem i poszerzaniem kompetencji oraz świetnie odnajdujących się w dynamicznym środowisku pracy.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.