Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-09-21
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Administrator Baz Danych Oracle w zespole Dev-Ops
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Utrzymanie baz danych Oracle,
  • Dbanie o jakość i spójność danych,
  • Dbanie o poprawność procesów zasilania danymi,
  • Tunning wydajności serwerów, baz danych i zapytań,
  • Dbanie o procesy backupów/restorów (kontrola wykonania, kontrola odtworzeń).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z technologiami Oracle na stanowisku DBA,
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka PL/SQL,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników,
  • Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe,
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji,
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie,
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.