EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-09-24
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
Data Scientist w zespole Data Science

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu Data Science, w którym ludzie realizują w pracy swoją pasję. Budujemy komponenty analityczne/ML/AI, konstruujemy prototypy, tworzymy architekturę rozwiązania i czuwamy nad wdrożeniem. Aplikujemy najnowsze algorytmy do pozyskiwania informacji z tekstu, przetwarzamy duże wolumeny danych, tworzymy modele predykcyjne oraz rozwiązania inteligentnej automatyzacji.

Twoje główne zadania:

Implementacja i doskonalenie istniejących systemów Sztucznej Inteligencji ze szczególnym uwzględnieniem:
  • Numerycznej reprezentacji treści tekstowych (word2vec, FastText, Flair, BERT)
  • Klasyfikacji dokumentów (LSTM, CNN, HAN)
  • Tagowania teksu i.e. NER, PoS (LSTM-CRF, Bi-LSTM)
  • Inteligentnego Pozyskiwania Informacji (ELK Stack)
  • Przetwarzania obrazu (R-CNN)

Wsparcie pełnego cyklu życia produktu data science od zdefiniowania zakresu przez pozyskanie danych, modelowanie, wystawienie prostego interfejsu lub komponentów do wdrożenia.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne)
  • Rozumienie algorytmów uczenia maszynowego (w tym głębokiego) i zagadnień związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w realizacji projektów związanych z uczeniem maszynowym
  • Doświadczenie w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Praktyczna znajomość języków programowania (Python)
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi służących do uczenia maszynowego (Tensorflow, scikit-learn, pyTorch)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu danych / crawlowaniu serwisów internetowych (scrapy, selenium)
  • Unix/Linux
  • Pasja do tworzenia kompletnych rozwiązań/produktów Data Science
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole
  • Umiejętność utrzymania kodu zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi służących do przetwarzania dużych zbiorów danych (Hadoop, Spark, Hive)
  • Znajomość architektury rozwiązań AI (w tym rozwiązań chmurowych np. AWS, Azure, GCD)
  • Doświadczenie w projektowaniu oraz rozwoju REST API
  • Znajomość systemów do automatyzacji deploymentu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w kontenerach (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie w tworzeniu prostych web-owych interfejsów (HTML, Flask, Plotly)
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.