EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-09-30
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
REKRUTACJA ZDALNA
Praktykantka/Praktykant - Doradztwo biznesowe

Możliwości jakie na Ciebie czekają:

Zespół Innowacji działający w ramach działu Doradztwa Strategicznego EY od wielu lat pomaga firmom i instytucjom w adresowaniu wyzwań związanych z transformacją modeli biznesowych oraz tworzeniu kompletnych rozwiązań dla ekosystemu B+R+I.

W naszej pracy wyznaczamy kierunki i rozwiązania dla przełomowych technologii i modeli biznesowych, które zdefiniują kształt przyszłych biznesów. Od startupów znajdujących się na początku rozwoju po największe przedsiębiorstwa na świecie, doradzamy i rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę.

Charakter naszych kompetencji sprawia, że pracujemy ze zróżnicowanymi klientami. Energetyka, Chemia oraz O&G to kluczowe dla nas branże,  jednocześnie aktywnie rozwijamy się w obszarze elektromobilności, dronów i digitalizacji produkcji. Usprawnianie procesów to nasza codzienność

Twoje główne zadania:

  • Aktywny udział w  projektach doradczych,
  • Opracowywanie rozwiązań i rekomendacji na podstawie analiz rynkowych i biznesowych,
  • Przygotowywanie materiałów klienckich,
  • Udział w procesie pozyskiwania nowych klientów,
  • Budowanie ekspertyzy w wybranym segmencie rynku.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Analiza danych i synteza rekomendacji popartych faktami,
  • Komunikacja w środowisku biznesowym,
  • Ciekawość i pro aktywność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Kreatywność,
  • Odpowiedzialność,
  • Znajomość dowolnego z rynków opisanych powyżej.

Kogo szukamy:

Szukamy osób gotowych do zaangażowania się w projekty zróżnicowane branżowo i merytorycznie Jeśli masz w sobie ciekawość i chęć rozwoju, a dzielenie się spostrzeżeniami i merytoryczne dyskusje są dla Ciebie podstawą pracy zespołowej – chcemy żebyś dołączył do nas.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.