Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-06
Kierownik ds. Kadr i Wynagrodzeń
Nr ref. 35087_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Warszawa35087_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Długoletnie doświadczenie i doskonała reputacja, znacząco wpływają na wysokie pozycje w branżowych rankingach.
Oferujemy
  • Nowo utworzone stanowisko w dynamicznym i pełnym szacunku środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie),
  • Możliwość rozwoju i realny wpływ na kształtowanie polityki personalnej.
Opis stanowiska
  • Doskonalenie procesów kadrowo - płacowych poprzez jasne określenie strategii działu oraz czynny udział w jego przygotowywaniu oraz wdrażaniu,
  • Kształtowanie i realizowanie polityki personalnej zgodnej ze strategią i celami firmy,
  • Realizacja strategii oraz procesów wynagradzania pracowników za pomocą środków finansowych i niefinansowych,
  • Wsparcie zespołu poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy i przepisami płacowymi oraz utrzymywanie motywacji i rozwój, pomiar efektywności pracy,
  • Zapewnienie zgodności obowiązujących w organizacji rozwiązań kadrowo-płacowych oraz w zakresie wynagrodzeń i benefitów, z obowiązującymi przepisami oraz polityką firmy,
  • Sprawowanie nadzoru nad poprawnością funkcjonowania oraz wdrażanie usprawnień systemu HR,
  • Nadzór i wsparcie w przygotowywaniu budżetu personalnego oraz jego systematyczne monitorowanie,
  • Monitorowanie rynku oraz rekomendowanie rozwiązań w dziedzinie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych,
  • Reprezentowanie spółki i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • Sporządzanie odpowiednich raportów, sprawozdań oraz właściwe analizowanie wyników dotyczących prowadzonych działań.
Profil kandydata
  • Co najmniej 8-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac, i 3 lata z odpowiedzialnością za zagadnienia dotyczące wynagrodzeń i benefitów,
  • Praktyczna i biegła znajomość zagadnień prawa pracy oraz przepisów regulujących naliczanie wynagrodzeń,
  • Rozwinięte kompetencje w zarządzaniu i wspieraniu zespołu,
  • Umiejętność przeprowadzania analiz, wyciągania wniosków i prezentowania zaleceń,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i innych systemów IT związanych z kontrolingiem personalnym.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik