Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-02-21
Spedytor Międzynarodowy
Nr ref. 190762/5628
Szczecin, zachodniopomorskie
Zakupy

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży TSL, poszukujemy do biur zlokalizowanych na terenie całej Polski, osoby na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • realizacja i koordynacja zleceń transportu międzynarodowego,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • realizacja zadań związanych z optymalizacją aktualnych procesów transportowych,
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych.
  • prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń oraz prowadzenie dokumentacji,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług​,
  • nadzór nad rentownością zleceń trasportowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
  • znajomość co najmniej jednego języka obcego,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego reagowania,
  • znajomość transportowych regulacji prawnych.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne warunki finansowe i bardzo atrakcyjną premię, która nie posiada górnej granicy,
  • przejrzyste i ustandaryzowane systemy: organizacyjny, informatyczny i motywacyjny,
  • bogaty pakiet szkoleń z zakesu sprzedaży i opieki nad Klientem,
  • zagraniczne wyjazdy służbowe,
  • umowę o pracę, lub kontrakt B2B,
  • dodatkowe benefity: karta multisport oraz ubezpieczenie medyczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji,
  • świetną atmosferę w firmie, wzajemne wsparcie i optymizm.