mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-11-19
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
miejsce pracy: Gdańsk, nr referencyjny: IPR/129/1019

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja ilościowych i jakościowych planów sprzedażowych
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z Klientem
  • motywacja do zdobywania doświadczenia zawodowego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • pozytywna energia w działaniu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w obsłudze Klienta lub aktywnej sprzedaży
  • otwartość do podjęcia współpracy w ramach umowy na zastępstwo