Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-10
Specjalista ds. finansów
Nr ref. 35643_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Warszawa35643_MP_PL

Nasz Klient to globalna firma, lider w swojej branży, z prawie 80-cio letnim doświadczeniem na rynku. Zasięg biznesu to ponad 120 krajów na całym świecie. Spółka cały czas się rozwija i stawia na inwestowanie w liczne szkolenia dla pracowników. Lokalizacja to centrum Warszawy.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość uzyskania premii rocznej
  • Forma współpracy - umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej, posiłków, ubezpiczenia na życie
  • Biuro zlokalizowane w ścisłym Centrum Warszawy
  • Możliwość okazjonalej pracy zdalnej
Opis stanowiska
  • Miesięczne raportowanie wyników spółki
  • Udział w procesie budżetowania, prognozowania oraz planowania finansowego
  • Kontrola kosztów, analiza odchyleń od planu
  • Przygotowywanie analiz finansowych na potrzeby zarządcze m.in. analiza rentowności produktów
  • Udział w przygotowywaniu kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w dziale finansowym w międzynarodowej firmie (kontroling, analiza lub księgowość)
  • Umiejętność pracy z dużymi bazami danych w Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (komunikacja w mowie i piśmie)
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne
  • Otwartość na naukę oraz wysoki poziom zaangażowania

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
SAP
Specjalista
Języki
angielski
SAP