Deloitte
Data aktualizacji: 2020-07-20
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
angielski

Kogo szukamy

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • ukończone studia na kierunku ekonomicznym lub prawie czy administracji
  • minimum 6 lat doświadczenia w podatkach pośrednich (VAT)
  • bardzo dobrą znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w firmach konsultingowych, doradztwa podatkowego lub kancelariach prawnych
  • Certyfikat Doradcy Podatkowego
6+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office
Uprawnienia doradcy podatkowego

Twoja przyszła rola

Twoja przyszła rola polegała będzie na:

  • doradzadztwie Klientom w obszarze podatku VAT
  • rozwijaniu produktów i usług doradczych
  • aktywnym budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami
  • zarządzaniu zespołem projektowym

Co oferujemy

  Z nami możesz liczyć na:

  • pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bogatą ofertę szkoleń i treningów
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie w tym świadczenia dodatkowe
Możliwość pracy z domu
Spotkania integracyjne
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Challenging tasks
Ambitne zadania
Kreatywne środowisko pracy
Deloitte Adventure Team
Karta Multisport
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół VAT jest jednym z największych zespołów zajmujących się tym podatkiem w Polsce. Doradza on podmiotom z różnych branż gospodarki. Eksperci w nim pracujący nie tylko identyfikują ryzyka podatkowe, ale także proponują rozwiązania, których celem jest ograniczenie tego ryzyka. W czasach, w których podatnicy w większości wspomagani są w rozliczeniach podatkowych przez systemy księgowe, dostarczamy rozwiązania, które mają na celu usprawnienie rozliczeń w tych systemach.

Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office