Michael Page
Data aktualizacji: 2020-02-04
Analityk Sprzedaży
Nr ref. 36073_MP_PL
mazowieckie
BPO/SSC, Analiza, Sprzedaż

mazowieckie36073_MP_PL

Dla naszego klienta oferującego najwyższej jakości preparaty służące ochronie zdrowia oraz pielęgnacji ciała, poszukujemy Analityka Sprzedaży
Oferujemy
  • Serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • Liczne szkolenia.
Opis stanowiska
  • Wsparcie zespołów handlowych w zakresie analityki, raportów, procesów komercyjnych,
  • Sporządzanie raportów na podstawie danych z następujących źródeł według uzgodnionego harmonogramu: system CRM, dane rynkowe IMS oraz ACNielsen, dane od klientów, dane wewnętrzne, inne źródła wg potrzeb,
  • Dbałość o jakość i poprawność raportów, a także analiza dostarczanych danych, przygotowywanie komentarzy, wyciąganie wniosków i proaktywna postawa we wskazywaniu obszarów wymagających zaadresowania,
  • Ciągły rozwój i poprawa funkcjonalności dostępnych systemów i narzędzi analitycznych: zbieranie oczekiwań i wymagań od zespołu sprzedaży, prowadzenie spotkań projektowych, uzgadnianie proponowanych rozwiązań z zespołem, rozwiązywanie ewentualnych problemów powstałych w trakcie pracy z przygotowanymi narzędziami,
  • Administrowanie programu CRM dedykowanego do pracy zespołu sprzedaży terenowej: przygotowywanie baz targetowych, ustawianie zadań dla przedstawicieli w CRM, bieżąca współpraca z przedstawicielami w zakresie korzystania z systemu CRM,
  • Pomoc w rozliczaniu zadań postawionych zespołowi sprzedaży,
  • Współpraca z zespołami: KAM, Kierownicy Regionalni, CSI, marketing.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, informatyka)
  • Bardzo dobra znajomość programu excel (stopień zaawansowany: PowerPivot, PowerQuery, znajomość języka programowania VBA)- warunek konieczny.
  • Wysokie umiejętności analityczne: wyciąganie wniosków z wykonanych analiz, przygotowywanie komentarzy, proaktywna postawa we wskazywaniu obszarów wymagających zaadresowania
  • Umiejętności pracy z dużą ilością danych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z hurtowniami danych,
  • Znajomość narzędzi wspomagających wizualizację danych (PowerBI),
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie analityki biznesowej wspierającej procesy sprzedaży,
  • Umiejętność łączenia wiedzy biznesowej i technicznej,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i ich praktycznym,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Staranność i dbałość w wykonywanych obowiązkach,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Komunikatywność,
  • Proaktywność - samodzielne wychodzenie z rekomendacjami w zakresie usparwnienia raportowania i analityki dla działu sprzedaży

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista