Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-02-06
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Bankowość
Audytor Wewnętrzny
W Grupie Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Zespole Administrowania Funduszami Millennium Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych w Warszawie na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki na stanowisku:

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemów i procesów w obszarze zarządzania i administrowania funduszami inwestycyjnymi oraz w innych procesach biznesowych Towarzystwa,
  • Ocena adekwatności i efektywności działania mechanizmów kontrolnych w badanych systemach/procesach/jednostkach zgodnie z wytycznymi KNF,
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych audytów zgodnie z regulacjami wynikającymi z ustawy oraz rozporządzeń wykonawczych do ustawy o funduszach inwestycyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w towarzystwie funduszy inwestycyjnych na podobnym stanowisku lub w innej instytucji finansowej w obszarach związanych z zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze lub ekonomiczne,
  • Znajomość zagadnień i procesów biznesowych w towarzystwach funduszy inwestycyjnych,
  • Doświadczenie w pracy z regulacjami, procedurami wewnętrznymi oraz aktami prawnymi w obszarze funduszy inwestycyjnych,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uznanych certyfikatów w zakresie audytu wewnętrznego,
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji dotyczących zmian w regulacjach i procesach operacyjnych,
  • Inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu, dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym - koniecznym w standardowej komunikacji w ramach Grupy Kapitałowej.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów doświadczonych w obsłudze funduszy inwestycyjnych.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.