Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-18
Kraków, małopolskie
Księgowość, Obsługa klienta
angielski, francuski, niemiecki, włoski
Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Młodszy Asystent Działu Księgowości (język francuski, niemiecki lub włoski)
Miejsce pracy: Kraków
6-11-48194

Dla naszego Klienta poszukujemy absolwentów filologii francuskiej, niemieckiej lub włoskiej posługujących się biegle jednym z wyżej wymienionych języków, na stanowisko: Młodszy Asystent Działu Księgowości. To okazja na podjęcie pierwszych doświadczeń w firmie o międzynarodowym zasięgu lub kontynuacja ścieżki rozwoju w obszarze księgowości.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji w języku francuskim, niemieckim lub włoskim
  • sporadyczny kontakt telefoniczny z dostawcami i Klientem
  • procesowanie i księgowanie faktur w systemie SAP
  • pomoc w przygotowywaniu raportów dla lidera działu oraz dla Klienta
  • praca w programie MS Excel
  • codzienna realizacja powierzonych KPI
  • współpraca z innymi pokrewnymi działami finansowymi

Wymagania:

  • otwartość na wyzwania i chęć wykonywania nowych zadań
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów na polu biznesowym
  • otwartość na różnorodnośćbędziesz pracować w środowisku międzynarodowym i z pewnością poznasz wiele ciekawych osób
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub włoskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość obsługi programu MS Excel

Korzyści:

  • stałe zatrudnienie; pełny etat, praca w godzinach biurowych
  • umowa na czas próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach dotyczących księgowości, SAP, Excel itd. oraz możliwość korzystania ze szkoleń e-learningowych (do wyboru ponad 15 tysięcy)
  • pakiet szkoleń językowych
  • pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, vouchery

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Asystent
Asystent