Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-24
Katowice, śląskie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Katowice36555_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Katowic. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
Opis stanowiska
  • Profesjonalna obsługa Klienta niemieckojęzycznego wedle ściele określonych standardów;
  • Budowanie długotrwałych relacji;
  • Weryfikacja specyfikacji zamówień;
  • Odpowiadanie na zapytania klientów;
  • Udzielanie informacji Klientom oraz bieżące rozwiązywanie problemów;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
Profil kandydata
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomi swobodnej komunikacji;
  • Komunikatywność, umiejętność budowania długotrwałych relacji;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowość;
  • Umiejętność obsługi komputera.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista