Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-11
Kierownik kontrolingu
Nr ref. 36358_MP_PL
Działdowo, warmińsko-mazurskie
Kontroling, BPO/SSC

Działdowo36358_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w DZIAŁDOWIE.
Oferujemy
  • możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia managerskie
  • pakiet benefitów
Opis stanowiska
  • Nadzór nad terminowym sporządzaniem odpowiednich budżetów, raportów, sprawozdań i informacji zarządczej
  • Opracowanie strategii kontrolingowej,
  • Analiza i kontrola przedsięwzięć inwestycyjnych,
  • Analiza struktury kosztów,
  • Analiza rentowności wyrobów i procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 4-letnie doświadczenie w zakresie kontrolingu, doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym będzie atutem
  • znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • wiedza z obszaru rachunkowości i podaktów, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne oraz umiejętność wyciągania wniosków przy uwzględnieniu kompleksowej oceny sytuacji przedsiębiorstwa,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podwładnych pracowników, dokładność, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista