Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-08
Junior System Analyst
Nr ref. 36837_MP_PL
śląskie
BPO/SSC, Analiza

36837_MP_PL

Naszym klientem jest firma o profilu produkcyjnym, zlokalizowana w obrębie aglomeracji śląskiej. Firma poszukuje osoby na stanowisko Junior System Analyst, oferując możliwość rozwoju i wdrożenia w temat analizy systemowej oraz powiązanych zagadnień IT.
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarze IT.
  • Pakiet szkoleń i wdrożeń w tematy IT.
  • Rozwój wiedzy i umiejętności z zakresu analizy systemu.
Opis stanowiska
  • Pełnienie funkcji młodszego analityka ds. systemów, wdrażanego w bieżące tematy i zagadnienia techniczne.
  • Wykrywanie oraz rozwiązanie problemów systemowych.
  • Przeprowadzanie standardowych analiz na podstawie danych z systemu.
Profil kandydata
  • Wykształcenie najlepiej z obszaru informatyki lub nauk ścisłych.
  • Chęć pracy w firmie o profilu produkcyjnym.
  • Ogólne rozumienie i zainteresowanie zagadnieniami IT.
  • Silne umiejętności analityczne.
  • Skupienie na szczegółach oraz umiejętność ustanawiania priorytetów.
  • Zdolność sprawnego rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista