Deloitte
Data aktualizacji: 2021-03-03
Katowice, śląskie
Podatki, Konsulting, Księgowość

Kogo szukamy

Jeśli jesteś...

  • studentem III, IV lub V roku studiów lub absolwentem kierunków: prawo, rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie
  • osobą interesującą się podatkami i chcącą rozwijać się w tym obszarze - mile widziana jest wiedza oraz doświadczenie w zakresie podatków/prawa podatkowego
  • osobą ambitną, nastawioną na rezultaty i pracę w zespole
  • osobą z dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2) oraz pakietu MS Office

...aplikuj do 8 kwietnia 2020r.  i  #postawkropkę z Deloitte!

3+
Rok studiów
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS PowerPoint
MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

  • wyszukiwanie i analizowanie informacji z obszaru podatków/prawa podatkowego na potrzeby realizowanych projektów
  • research informacji spoza obszaru podatków niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów (np. informacji finansowych dotyczących wskazanych podmiotów, informacje o funkcjonowaniu danych branż lub gałęzi gospodarki)
  • udział w rozwiązywaniu konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzaniu raportów, opinii, pism do organów podatkowych
  • aktywne wsparcie zespołu w pracy nad realizowanymi projektami

Co oferujemy

Co zyskujesz?

  • płatne praktyki, które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • rozwój kompetencji miękkich: współpracy, zarządzania czasem, umiejętności prezentacji i perswazji oraz przedsiębiorczości w działaniu
  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności
  • zadbamy również o to, abyś rozwinął swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent

  • wyzwania zawodowe każdego dnia
  • pakiet socjalny (karta Multisport także dla praktykantów!)
  • szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności (szkolenia wewnętrzne)
  • różnorodny, młody i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę

oraz... Deloitte Adventure Team! Trenuj ze sportowcami i podejmuj kolejne wyzwania

#postawkropkę z Deloitte!

Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Deloitte Adventure Team
Kreatywne środowisko pracy
Leaders supporting career development
Leaders
Karta Multisport
Elastyczne godziny pracy
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Challenging tasks
Ambitne zadania
Praca z największymi markami

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Doradztwo Podatkowe oferuje kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności naszych klientów. Doradzamy przedsiębiorstwom w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a pracodawcom w zakresie podatku PIT. Nasze usługi obejmują również ceny transferowe, fuzje i przejęcia, podatek VAT i akcyzę, cło, międzynarodowe prawo podatkowe, postępowania podatkowe i sądowe, ryzyko podatkowe, podatki w systemach IT. Częścią naszej firmy jest też zespół BPS świadczący outsourcing księgowy, podatkowy oraz kadrowo-płacowy.