Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-12
Customer Service Specialist
Nr ref. 36505_MP_PL
Piła, wielkopolskie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Piła36505_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która ze względu na stabilny rozwój poszukuje nowej osoby do zespołu Customer Service
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, benefity
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji
Opis stanowiska
  • Posprzedażowa obsługa klienta biznesowego
  • Przyjmowanie zamówień i koordynacja dostawy towaru
  • Współpraca z działem technicznym w celu omówienia zamówień
  • Współpraca z firmami transportowymi i agencjami celnymi
  • Przygotowanie ofert i kalkulacji
  • Doradztwo techniczne
Profil kandydata
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane studia inżynierskie
  • Zdobyte pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny
  • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • Sumienność, zaangażowanie i otwartość na wyzwania
  • Dobra komunikacja i zdolności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista