Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-10
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Specjalista ds. procesów finansowych (SAP)

Warszawa36863_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka handlowa o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów z zakresu optymalizacji procesów finansowych oraz ich automatyzacji
  • Mapowanie i analiza procesów, poszukiwanie obszarów wymagających poprawy
  • Dostosowywanie procesów i systemów do aktualnych wymagań podatkowych
  • Opracowywanie i testowanie nowych rozwiązań, usprawnień
  • Współpraca z działami finansowym oraz informatycznym, zewnętrznymi dostawcami IT
  • Zarządzanie projektem - kontrola kosztów, planowanie harmonogramu, ocena ryzyka
  • Zarządzanie systemem SAP - dostępy, interfejs, automatyzacje
Profil kandydata
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym w dużej organizacji
  • Bardzo dobra znajomość SAP - pełnienie funkcji Key/Super User'a będzie dodatkowym atutem
  • Preferowane doświadczenie ze wszystkimi procesami księgowymi - AP, AR, GL
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację (min. B2)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, metodologii PRINCE, Scrum, Six Sigma - mile widziane
  • Doskonała organizacja pracy, wysokie umiejętności interpersonalne i prezentacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista