Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-10
Asystentka Dyrektora (m/f)
Nr ref. 37005_MP_PL
Aplikuj
Katowice, śląskie
BPO/SSC, Administracja
Data aktualizacji: 2020-08-10 Aplikuj

Asystentka Dyrektora (m/f)


Katowice37005_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna ulokowana niedaleko Katowic. Poszukujemy osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych i organizacyjnych, która chce być częścią szybko rozwijającej się spółki.
Oferujemy
Możliwości rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy, Bonus wakacyjny System kafeteryjny, Szkolenia branżowe, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Bonus świąteczny i urodzinowy.
Opis stanowiska
Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Zarządem i pozostałymi jednostkami organizacji, Koordynacja obiegu dokumentów i nadzór nad ich terminowym dostarczeniem, Organizacja oraz wsparcie w obsłudze spotkań biznesowych, Przygotowywanie pism i dokumentów na potrzeby Zarządu, Zarządzanie kalendarzami Członków Zarządu, Zapewnienie sprawnego obiegu informacji oraz wsparcie w czynnościach administracyjnych, Tworzenie prezentacji biznesowych oraz tłumaczeń dokumentów na potrzeby Zarządu.
Profil kandydata
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i we współpracy z wyższą kadrą menadżerską, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, Doskonała organizacja pracy własnej, Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie, Wysokie zdolności interpersonalne, Nienaganna kultura osobista.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.


DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców