EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-04-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Praktykantka/Praktykant w Zespole Business Development dla sektora finansowego
Business Development w EY piszemy przez duże B nie bez powodu. Nasz zespół przygotowuje i wspiera proces sprzedaży projektów, w opisie których słowa prestiż, zasięg i znaczenie pojawiają się częściej niż zwykle. Dbamy o sprawny przepływ informacji i rozwój współpracy z klientami z sektora finansowego – bankami, ubezpieczycielami, funduszami inwestycyjnymi, domami maklerskimi i innymi graczami definiującymi tę część rynku w Polsce i na świecie.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Pracując w Zespole Business Development masz dostęp do danych, informacji oraz systemów, na których opierają się kluczowe procesy firmy konsultingowej. Na podstawie przygotowanych przez Ciebie raportów oraz prezentacji są podejmowane decyzje dotyczące działań rynkowych i relacyjnych wobec naszych kluczowych klientów. Na co dzień będziesz też pogłębiać swoją wiedzę na temat rynków finansowych współpracując z najlepszymi ekspertami oraz wykorzystując bazy wiedzy EY oraz informacje rynkowe. Nie wymagamy umiejętności obsługi żadnych systemów – nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, a do tego dodamy solidną porcję najlepszych tricków Power Pointa i Excela oraz praktyczną wiedzy z zakresu analizy i prezentacji danych.

Twoje główne zadania:

  • generowanie raportów oraz aktualizacja informacji w systemie CRM
  • wsparcie w przygotowaniu prezentacji i materiałów sprzedażowych na potrzeby procesów ofertowych dla klientów sektora rynków finansowych
  • wyszukiwanie i analizowanie informacji rynkowych z dostępnych źródeł wewnętrznych i zewnętrznych
  • weryfikacja spełnienia formalnych wymogów przetargowych
  • rozwój i aktualizacja Sharepointa

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • podstawowa wiedza o funkcjonowaniu rynków finansowych
  • analityczny i otwarty umysł
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • proaktywność

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w tworzeniu ofert sprzedażowych
  • zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami i najnowszymi trendami w sektorze finansowym w Polsce i na świecie

Kogo szukamy:

Jeśli masz analityczny umysł, szybko się uczysz i interesujesz się sektorem rynków finansowych – pasujesz do nas.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.