Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-10
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Senior Accountant / Accounting Leader - Real estate

Warszawa37003_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo dobrze zlokalizowane biuro
  • Prywatna opieka medyczna
  • Koleżeńska, kameralna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Nadzorowanie i koordynacja pracy 2-3 osobowego zespołu
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Kalkulacja podatków oraz przygotowanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, IFT, JPK)
  • Sporządzanie raportów na potrzeby banków, inwestorów oraz udziałowców
  • Sprawozdawczość do GUS, NBP
  • Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca
  • Przygotowywanie płatności oraz kontakt z bankami
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi
  • Udoskonalanie procesów księgowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości
  • Doświadczenie w obsłudze księgowej spółek z branży nieruchomości - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu/koordynacji pracy zespołu - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel ora systemów klasy ERP
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista