Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-05-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej na stanowisko:
Specjalista w Wydziale Kart Płatniczych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Zarządzanie procesami kart płatniczych – zdobycie wiedzy, analiza, kontrola i modyfikacja procesów, w szczególności dotyczących sprzedaży i aktywacji klienta Przygotowywanie komunikacji w obszarze kart kredytowych promującej karty w kanałach bankowych a także wewnątrz banku. Popularyzowanie kart wśród pracowników
  • Rozwój kart płatniczych - implementacja innowacyjnych usług, funkcjonalności oraz metod płatniczych – branie udziału w projektach wdrożeniowych
  • Koordynacja i wprowadzanie zmian w dokumentacji kart płatniczych. Branie aktywnego udziału w procesie akceptacji dokumentacji poprzez kluczowe jednostki banku
  • Monitoring kosztów współpracy z partnerami zewnętrznymi. Rozliczanie kosztów oraz kontrola ich poziomu w stosunku do zaplanowanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania produktami kart płatniczych.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.