Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-05-13
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MS SQL Senior Administrator/Architekt
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki

  • Nadzór administracyjny nad poprawnością funkcjonowania jednego z największych środowisk MS SQL w Polsce, w tym root cause analysis
  • Proaktywny monitoring komponentów MS SQL Server i OS oraz zapobieganie potencjalnym problemom
  • Dbanie o zgodność infrastruktury z best practices w zakresie funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, w tym zarządzanie uprawnieniami, ich analiza i audyty
  • Konfiguracja replikacji baz danych między różnymi serwerami bazodanowymi
  • Diagnozowanie problemów wydajnościowych baz danych oraz optymalizacja zapytań i parametrów Sql server
  • Rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych
  • Udział w projektach wdrożeniowych oraz migracyjnych środowisk MS SQL
  • Zapewnienie III linii wsparcia dla niższych linii wsparcia IT
  • Współpraca z zespołami aplikacyjnymi oraz z zespołami Wintel/Hosting

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w administracji środowiskami SQL Server 2008/2012/2014/i nowsze
  • Min 2 lata doświadczenia wykorzystaniem technologii HA/DR takich jak Always ON, Failover Clusters
  • Dobra znajomość Backup/Restore dla MS SQL Serwer oraz technologii replikacji danych
  • Doświadczenie w optymalizacji i konfiguracji Windows Server 2008/2012 i nowszych oraz środowisk wirtualnych Vmware/Hyper-V pod kątem SQL Server
  • Min 2 lat doświadczenia w przeglądzie i optymalizacji zapytań T-SQL
  • Dobra znajomość monitoringu SQL Server oraz SSRS, SSAS, SSIS, w tym counter’ów systemowych pod kątem MS SQL Server
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy

Mile Widziane

  • Doświadczenie z takimi komponentami jak SSRS, SSAS lub SSIS
  • Dobra znajomość połączeń między różnymi silnikami bazodanowymi(Oracle, DB2, Hana) oraz zagadnień sieciowych dla MS SQL
  • Doświadczenie z bazami danych Oracle
  • Certyfikaty z zakresu MS SQL Server
  • Certyfikaty ITIL
  • Doświadczenie pracy w banku, innych instytucjach finansowych lub firmach z sektorów o uregulowanym, silnym nacisku na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT
  • Umiejętność i chęć przekazywania wiedzy innym

Oferujemy

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.