Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-05-13
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista .NET Core

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki

W Banku Millennium budujemy nowoczesną bankowość, u której podstaw leży zaawansowana technologia.
Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których, na co dzień korzysta ok. 1,5 mln użytkowników.
W obszarze .NET rozwijamy istniejące systemy klasy enterprise, ale także:
  • Rozwiązujemy problemy związane ze skalowalnością, wysoką wydajnością i dostępnością systemów
  • Współtworzymy system transakcyjny oparty na modelu Responsive Web Design (RWD)
  • Zdobywamy wiedzę z obszaru integracji międzysystemowej, a także poznajemy najnowsze metody
  • Zabezpieczania aplikacji i komunikacji między nimi
  • Tworzymy zabezpieczenia w systemie przeciwko atakom typu malware
  • Współpracujemy z innymi, w tym obcojęzycznymi, zespołami programistów
  • Oferujemy pracę ze złożonymi aplikacjami zarówno front-end jak i back-end, używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych, aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań. Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, dlatego oferujemy umowę o pracę z kartą medyczną i sportową oraz premiami kwartalnymi.

Wymagania

Kogo poszukujemy?

Dołączając do nas będziesz członkiem zespołu odpowiedzialnego za krytyczne dla Banku projekty. Poszukujemy osób, które są nastawione na dzielenie się wiedzą, są odpowiedzialne za rozwiązania, które wypracowują i potrafią tworzyć przemyślany kod, biorąc przy tym pod uwagę potrzeby biznesowe.

By móc dołączyć do naszego zespołu i czuć się swobodnie w wykonywaniu codziennych zadań wymagana jest umiejętność programowania obiektowego w języku C#, a także chęć rozwinięcia swoich umiejętności w kierunku technologii: .NET Core, REST Web Services, Entity Framework, tworzenia mikroserwisów.

Ponadto poszukujemy osób, które znają i używały Visual Studio lub Visual Studio Code jak i jeden z zaawansowanych silników baz danych np.: MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL.

Ponieważ pracujemy w międzynarodowym środowisku poszukujemy osób, które czują się swobodnie w języku angielskim.

Dodatkowymi atutami będzie znajomość:
  • Apache Kafka od strony programistycznej
  • Redis
  • GIT
  • Zagadnień architektury rozproszonej
  • Wzorca Domain Driven Design
  • Zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych
  • Zagadnień związanych z optymalizacją aplikacji
  • Dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poziom stanowiska
Specjalista