Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-04-29
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Asystent ds. Wierzytelności [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.:

Zakres zadań:

  • telefoniczny kontakt z Klientem banku
  • wskazywanie i ustalanie z Klientem najlepszych rozwiązań na polubowną spłatę zobowiązań
  • współpraca z innymi Działami w ramach Departamentu Kredytów Trudnych
  • realizacja zadań własnych oraz zespołowych

Wymagania:

  • lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne
  • łatwo nawiązujesz nowe kontakty
  • chcesz rozwijać się w ramach struktur instytucji finansowej
  • lubisz pomagać innym w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji
  • jesteś nastawiony/a na cel i w pełni angażujesz się w powierzone zadania

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej w Centrali Banku Millennium w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • kartę Multisport lub vouchery do kina
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.