Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-06-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Administracja
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Informatyki na stanowisko:

MS Exchange & Skype Architekt - Senior Administrator
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki

  • Projektowanie, planowanie, testowanie i wprowadzanie zmian w dużym środowisku MS EXCHANGE 2016 oraz Skype for Business 2016 adekwatnie do postępującego rozwoju i nowych wymagań, w tym automatyzacji, delegacji uprawnień i zadań, rozwiązań self service itp.
  • Dbanie o zgodność infrastruktury z best practices w zakresie funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, w tym zarządzanie uprawnieniami, ich analiza i audyty
  • Proaktywny monitoring komponentów MS Exchange i Skype oraz zapobieganie potencjalnym problemom
  • Diagnozowanie problemów wydajnościowych środowiska MS Exchange i Skype oraz ich optymalizacja
  • Nadzór administracyjny nad stabilnością i poprawnością funkcjonowania środowiska, w tym root cause analysis
  • Zapewnienie III linii wsparcia dla niższych linii wsparcia IT
  • Zaplanowanie i wdrożenie rozwiązań wysokiej dostępności, środowiska Disaster Recovery oraz zaplanowanie procedur backupu
  • Współpraca z zespołami aplikacyjnymi oraz z zespołem Hosting

Wymagania

  • Min 5 lat doświadczenia w administracji środowiskami MS EXCHANGE 2010/2013/2016/2019 z wykorzystaniem zaawansowanych technologii HA/DR – CCR/DAG w środowisku ponad 2000 skrzynek poczty elektronicznej
  • Min 5 lat doświadczenia w zarządzaniu usługami AD DS, DNS, DCHP w środowisku korporacyjnym dużej skali
  • Min 8 lat doświadczenia z systemami MS Windows Server (2008,2012,2016,2019)
  • Min 3 lata doświadczenia w administracji Skype for Business 2013/2016/2019 w środowisku korporacyjnym
  • Doświadczenie przy wdrażaniu nowych wersji lub migracjach między różnymi wersjami MS EXCHANGE
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy
  • Bardzo dobra znajomość Powershell (w szczególności moduły AD, Exchange, Skype)

Mile Widziane

  • Doświadczenie z Microsoft Teams lub Office 365
  • Doświadczenie z ADFS, Azure AD Connect
  • Doświadczenie z systemami klasy MDM, w szczególności Blackberry BES, Samsung Knox, MS Intune
  • Certyfikaty z zakresu MS Windows Server, Active Directory, MS Exchange, Skype for Business
  • Certyfikaty ITIL
  • Doświadczenie pracy w banku, innych instytucjach finansowych lub firmach z sektorów o uregulowanym, silnym nacisku na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT
  • Umiejętność i chęć przekazywania wiedzy innym

Oferujemy

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Udział w dużych projektach migracyjnych (Exchange, Skype, AD DS)
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.