Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-06-22
Samodzielna/y Księgowa/y
Nr ref. 191381/6201
Zielona Góra, lubuskie
Księgowość

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego, który bardzo dobrze zna zagadnienia związane z podatkami.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • aktywna współpraca z innymi działami spółki i kontrahentami.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na takim samym stanowisku albo podobnym,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość przepisów oraz zasad księgowania podatków VAT i CIT,
  • znajomość zasad rozliczania transakcji międzynarodowych,
  • znajomość MS Excel i systemu klasy ERP.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • pakiet socjalny.