Temat tygodnia
Wywiad z Wojciechem Ruśkiewiczem, Managerem w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte.
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
Data aktualizacji: 2021-04-07 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta z branży Usług Finansowych, stabilnej, międzynarodowej organizacji, poszukujemy doświadczonego

Dyrektor Finansowy (Usługi Finansowe)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 192226/6961

Opis stanowiska:
  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
  • nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań finansowych oraz raportów,
  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,
  • optymalizowanie polityki podatkowej,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych,
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,
  • nadzór nad pracą działów: finansowo-księgowego, kontrolingu oraz coraz częściej: IT, administracji i audytu wewnętrznego,
  • polityka zatrudniania, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach.
Wymagania:
  • min. 7-letnie doświadczenie w branży finansowej na stanowisku kierowniczym/dyrektorskim,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • wysoka etyka zawodowa i kultura osobista,
  • znajomość specyfiki branży,
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami.
Oferta obejmuje:
  • pracę na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy,
  • realny wpływ na politykę finansową i rozwój firmy,
  • pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego,
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • współuczestnictwo we wprowadzaniu nowych rozwiązań wpływających na zwiększenie efektywności i konkurencyjności firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • elastyczny system pracy oraz możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • benefity pracownicze.