Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-07-14
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Zapewnienia Zgodności na stanowisko:
Młodszy Specjalista w Wydziale AML w Departamencie Zapewnienia Zgodności
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Analiza i monitorowanie transakcji oraz Klientów pod kątem prania pieniędzy oraz finansowania terroryzmu
  • Przygotowywanie zawiadomień do GIIF o transakcjach klientów podejrzanych o pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
  • Wsparcie procesu obowiązkowego raportowania transakcji do GIIF
  • Weryfikacja Klientów pod kątem statusu PEP oraz dopasowania z listami sankcyjnymi
  • Udział w przygotowywaniu raportów z obszaru prania pieniędzy oraz finansowania terroryzmu
  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania innych banków oraz żądań GIIF i KNF
  • Wsparcie nadzorowania procesu Poznaj Swojego Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe – ekonomia, finanse i bankowość)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz pracy w zespole
  • Wysoka etyka pracy
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze analiz będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze compliance
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.