Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-04-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Project Management
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-04-26 Aplikuj
Ekspert ds. Rozwoju Bankowości Mobilnej i Internetowej (Obszar Personalizacji)

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie strategii rozwoju obszaru personalizacji usług w kanałach elektronicznych
  • Prowadzenie projektów wynikających ze strategii rozwoju zarówno w bankowości internetowej jak i mobilnej, szczególnie w kontekście rozwiązań dla klientów detalicznych
  • Wykonywanie analiz biznesowych, z uwzględnieniem danych dotyczących zachowania klientów, globalnych trendów i standardów wewnętrznych
  • Wsparcie procesów biznesowych w osiąganiu celów poprzez ekspercką wiedzę w zakresie marketingu oraz modelowania ścieżek marketingowych
  • Raportowanie i prezentowanie osiąganych celów
  • Tworzenie wymagań biznesowych, prowadzenie projektów/produktów
  • Modelowanie procesów na styku reklamy i faktycznego produktu/usługi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z personalizacją usług dla klientów detalicznych
  • Znajomość systemów do zarządzania kampaniami CRM i personalizacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu wysyłką i prezentacją treści marketingowych w kanałach elektronicznych
  • Doświadczenie w przygotowaniu specyfikacji biznesowej, umiejętność wykonywania specyfikacji GUI
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami i umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Praktyczna znajomość metodyki scrum
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na nowe wyzwania
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację w środowisku biznesowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w bankowości lub w innych organizacjach z sektora finansowego

To oferujemy

  • Pracę w topowej instytucji na polskim rynku bankowym, wielokrotnie docenianej i nagradzanej w konkursach tj. ranking Przyjazny Bank Newsweeka, Złoty Bankier, najlepszy cyfrowy bank w Polsce wg magazynu Global Finance
  • Udział w innowacyjnych projektach przeznaczonych dla klientów detalicznych
  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków, współpracę z wieloma jednostkami w Banku
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz system premii kwartalnych
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z oferty grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów
  • Pracę hybrydową (z przewagą pracy w biurze)
  • Nowoczesne, komfortowe biuro w Warszawie (w okolicach metra Pole Mokotowskie), zniżki w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium