Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-08-11
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
Digital Product Owner
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Bankowości Elektronicznej na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Kształtowanie wizji projektu
  • Ustalanie priorytetów i zarządzanie backlogiem
  • Nadzorowanie poszczególnych etapów rozwoju projektu
  • Komunikacja pomiędzy wszystkimi interesariuszami projektu
  • Weryfikacja postępów prac w projekcie
  • Opracowywanie dokumentacji projektu

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów w kanałach cyfrowych w instytucjach finansowych, mile widziane doświadczenie w bankowości
  • Min. 2 lata doświadczenia jako Product Owner dla produktów digital w branży finansowej (preferowane w bankowości)
  • Certyfikacja Scrum, preferowane Scrum.org lub ScrumAlliance
  • Łatwość w rozumieniu mechanizmów technologii tworzenia produktów digital oraz technicznych i biznesowych aspektów procesu/projektu
  • Samodzielność w realizacji zadań i determinacja do tworzenia innowacyjnych produktów i usług
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne (zarówno pisemne jak i ustne)
  • Umiejętność organizacji pracy oraz efektywnego zarządzania czasem
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w relacjach biznesowych

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych przeznaczonych dla klientów detalicznych i realizację strategii rozwoju bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.