Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-15
Poznań, wielkopolskie
BPO/SSC, Zakupy

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej rozbudowującej swoje lokalne SSC, poszukujemy kandydatów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze Sourcingu.

EMEA Sourcing Manager (Tenders & Logistics)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 191727/6528

Opis stanowiska:
  • tworzenie i realizacja strategii w obszarze Sourcingu organizacji oraz wsparcie własnym doświadczeniem,
  • koordynacja procesów oraz projektów w obszarze Sourcingu,
  • zarządzanie określonymi kategoriami produktowymi oraz grupami dostawców,
  • stałe badanie i monitorowanie rynku,
  • bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami, negocjowanie warunków współpracy,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • analizowanie i raportowanie działań oraz potrzeb zakupowych,
  • bieżąca ocena dostawców.
Wymagania:
  • doświadczenie (5-8 lat) w obszarze Sourcingu na poziomie regionu dla organizacji produkcyjnej,
  • dotychczasowe doświadczenie w roli Category Managera / Process Experta,
  • zaawansowana znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania ERP (doświadczenie przy wdrażaniu systemu będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • umiejętność negocjacji oraz podtrzymywania relacji biznesowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów.

Poziom stanowiska
Kierownik