Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-03-18
Tax Manager
Nr ref. 191695/6735
Oława, dolnośląskie
Podatki, Księgowość
Tax Manager

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Tax Manager
Tax Manager
Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska:
  • weryfikacja oraz udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT, MDR, TP),
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego, w tym identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego i formułowanie rekomendacji podatkowych,
  • analizowanie zmian w przepisach podatkowych i inncyh orzeczeń dot. kwestii podatkowych,
  • udział w postępowaniach podatkowych, oraz w przygotowywaniu dokumentów i informacji niezbędnych do udzielenia organom kontrolującym poprawność rozliczeń podatkowych,
  • kontrola nad zgodnością dokumentacji zgodnie z wymogami prawa podatkowego,
  • pomoc w przygotowywaniu wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,
  • wdrażanie wewnętrznych procedur w związku zezmianami prawa podatkowego,
  • dbanie o zgodność projektów umów za zgodność z przepisami podatkowymi,
  • przeprowadzanie przeglądów podatkowych.
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach doradztwa podatkowego bądź w wewnętrznym dziale podatkowym międzynarodowych podmiotów gospodarczych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • j. angielski na poziomie B2 (język niemiecki mile widziany),
  • samodzielność, dokładność oraz terminowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowania i dynamiki w działaniu,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (znajomość SAP mile widziana),
  • mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego lub w trakcie zdobywania uprawnień.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia i możliwość rozwoju,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów (np. Multisport, opiekę medyczną).