Deloitte
Data aktualizacji: 2021-10-19
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski, niemiecki, polski
Data aktualizacji: 2021-10-19 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Poszukujemy ambitnych osób do roli Azure Devops Specialist,  dołączysz do dynamicznego zespołu Cloud Engineering w Deloitte realizującego ciekawe projekty w Polsce i za granicą w obszarze chmur publicznych w zakresie wdrożeń, migracji czy też budowy nowych rozwiązań w oparciu o cloud computing.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia minimum 1 rok w pracy z rozwiązaniami pracującymi w Azure;
  • Doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań w Azure;
  • Znajomości narzędzi do zarządzania infrastrukturą (Azure Resource Manager, Terraform);
  • Znajomości rozwiązań CI/CD;
  • Umiejętności konfiguracji wysoko dostępnych i bezpiecznych środowisk;
  • Podstawowej znajomości Docker i Kubernetes;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Znajomość j. niemieckiego jako dodatkowy atut;
  • Wysoka umiejętność w rozwiązywaniu problemów.
Dyplom magistra
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Tworzenie wdrożeń Infrasctructure as Code z użyciem Azure Resource Manager i/lub Terraform;
  • Automatyzacja deploymentów i tworzenia infrastruktury w oparciu o Infrasctructure as Code;
  • Budowanie rozwiązań infrastrukturalnych w Azure;
  • Audyt istniejących rozwiązań w Azure;
  • Projektowanie i wdrażanie bezpiecznych, wysoko dostępnych i efektywnych kosztowo rozwiązań w Azure.

Co oferujemy

  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów multi-cloud w obszarze nowoczesnych technologii w Polsce i za granicą.
  • Unikalną kulturę działu oraz firmy. Jesteśmy nastawieniu na rozwój, ciekawe projekty i atmosferę wzajemnego zaufania.
  • Nowoczesne narzędzia pracy i dostęp do kursów oraz do mentorów.
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery
Karta Multisport
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Challenging tasks
Ambitne zadania
Working across multiple geographies and clients
Praca w międzynarodowym środowisku i poza granicami kraju
Możliwość pracy z domu
Spotkania integracyjne
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Recruitment Incentive Program – Stars
Rekrutacyjny Program Motywacyjny - Stars
Language courses
Kursy językowe
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Systems & Cloud Engineering

Pomagamy naszym klientom uporać się z przejściem z rozwiązań hostowanych w własnym datacenter do rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową. Doradzamy w zakresie chmury obliczeniowej w szczególności w zakresie, transformacji organizacji do modelu cloud, migracji systemów do chmury, optymalizacji wykorzystania chmury i rozwoju aplikacji cloud native.