EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-04
Wrocław, dolnośląskie
IT, Konsulting
Developerka/Developer ABAP

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Consulting

Nowe technologie mają wpływ na organizacje we wszystkich sektorach, wchodząc w interakcję w niemal każdy obszar, od strategii po operacje, tworząc zarówno szanse, jak i zagrożenia. Wymiana informacji to nowa norma, a tempo zmian jest szybsze niż wszystko, co widzieliśmy wcześniej, dlatego systematycznie pracujemy nad rozwiązaniami które bazują m.in. na technologii SAP, a jednocześnie są istotne pod względem zakresu, wielkości projektu czy inwestycji.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Pracujemy w 100 krajach na całym świecie. Skupiamy się na strategii, przeprowadzamy transformacje oraz implementujemy rozwiązania. Jesteśmy nagradzanym zespołem ekspertów. Przez pięć lat z rzędu EY zyskał uznanie jako kluczowy globalny partner SAP. Profesjonalny zespół programistów ABAP oraz JAVA zdobywa doświadczenie przy realizacji najważniejszych projektów wdrożeniowych w Polsce. Zespół kompetencyjnie dopasowany do bieżących wymagań. Skomplikowane projekty to dla nas inspiracja, a nie wyzwanie.

Twoje główne zadania

  • Praca nad zgłoszeniami klienckimi w ramach AMS i/lub projektowanie rozwiązań produktowych opartych o system SAP dla Klientów
  • Przestrzeganie najlepszych praktyk we wszystkich aspektach rozwoju ABAP,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Budowa, administracja i utrzymanie środowisk programistycznych, programowanie interfejsów,
  • Projektowanie i realizacja dedykowanych aplikacji i rozwiązań na bazie systemów SAP

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • Min. 3-5 lata doświadczenia zawodowego w obszarze SAP ABAP;
  • Praktyczna znajomość języka ABAP
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej;
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

Twoim dodatkowym atutem będzie

  • Mile widziana znajomość zagadnień integracyjnych z systemami SAP

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość szerokiego rozwoju kompetencji, w ramach różnych ścieżek kariery
  • Możliwość zdobycia certyfikatów

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.