Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-16
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
Data aktualizacji: 2021-02-16 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Praktykantka/Praktykant w Zespole CFO (Consulting/Financial Accounting Advisory)

Zespół CFO Consulting/FAAS na co dzień zajmuje się szerokim spectrum projektów finansowych, adresującym wyzwania stawiane przed Dyrektorami Finansowymi i Zespołami Finansowymi. Wspierając naszych Klientów globalnie i lokalnie, oferujemy usługi z zakresu rachunkowości, procesów finansowych, transakcji, zrównoważonego rozwoju i raportowania niefinansowego oraz nowych technologii w finansach.


Możliwości, które na Ciebie czekają

Praktyki w zespole CFO Consulting/FAAS pozwolą Ci wkroczyć w świat finansów w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku u boku doświadczonych specjalistów. Dzięki szerokiemu zakresowi projektów zdobędziesz możliwość sprawdzenia w których z nich czujesz się najlepiej i kontynuacji rozwoju w obranym przez siebie kierunku. Poszerzysz swoją wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości, a także rozwiniesz umiejętności miękkie.


Twoje główne zadania

 • wsparcie zespołu CFO Consulting w pracy projektowej
 • wsparcie przy procesach ofertowych
 • przeprowadzanie analiz i researchów

Umiejętności, które wykorzystasz

 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
 • umiejętność organizacji obowiązków i czasu pracy
 • umiejętność pracy zespołowej
 • komunikatywność

Twoje dotychczasowe doświadczenie

 • studia w dziedzinie Finansów i Rachunkowości, Ekonomii, Zarządzania, Globalnego Biznesu, Finansów Międzynarodowych, Technologii w Finansach itp.
 • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Docenimy również

 • znajomość innych języków obcych oraz aplikacji

Pasujesz do nas jeśli

Szukamy osoby otwartej na nowe wyzwania, proaktywnej i gotowej na pracę w dynamicznym środowisku u boku doświadczonych specjalistów. Cenisz sobie pracę w zespole? Jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Lubisz myśleć outside of the box? Nie czekaj-aplikuj i dołącz do nas!


a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.