EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-02-16
Katowice, śląskie
Konsulting, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

EY Law

Starszy Prawnik / Senior Associate (Manager) w zespole regionalnym

Jako Senior Associate Twoim głównym celem będzie budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z naszymi klientami oraz członkami innych zespół EY poprzez wykorzystywanie swojego doświadczenia i realizację zadań i projektów w zakresie doradztwa prawnego. Dodatkowo Twoim zadaniem będzie kierowanie zespołem prawnym w Twoim biurze (Katowice lub Wrocław) oraz współdziałanie z pozostałymi prawnikami kancelarii.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Praca w renomowanej kancelarii międzynarodowej na rzecz klientów polskich jak i zagranicznych. Praca na rzecz istniejących klientów kancelarii jak też pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie nowych rynków i obszarów doradztwa prawnego. Będziesz miał możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz zdobycia doświadczenia we współpracy z ekspertami z zakresu doradztwa biznesowego, podatkowego, konsultingu, obserwując proces pełnej, szerokiej obsługi projektów naszych klientów, co jest unikatowym doświadczeniem dla prawników na polskim rynku.

Twoje główne zadania:

  • Bieżące doradztwo korporacyjne dla klientów polskich i zagranicznych, doradztwo prawne przy reorganizacjach i kluczowych transakcjach spółek,
  • Planowanie i nadzorowanie pracy projektowej zespołu Mlodszych Prawników i Associates
  • Bieżący kontakt z klientami (planowanie i uczestniczenie w spotkaniach/ telekonferencjach, prowadzenie korespondencji) zarówno aktualnymi jak i potencjalnymi
  • Identyfikacja problemów prawnych i uczestnictwo w budowaniu strategii jak i realizacji projektu

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Praca w j. angielskim
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem i powierzonymi zadaniami

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • Tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata Min. 6 lat doświadczenia w obszarze prawa korporacyjnego oraz reorganizacji spółek (połączenia, podziały, przekształcenia)
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami oraz kierowaniu zespołem projektowym

Docenimy również

  • Doświadczenie w obszarach M&A, prawa nieruchomości, postępowań sądowych i compliance
  • Doświadczenie w międzynarodowej kancelarii prawnej lub jednej z firm Wielkiej Czwórki

Pasujesz do nas, jeśli

  • Masz chęć rozwoju osobistego i pasję do podejmowania nowych wyzwań
  • Jesteś otwarty i kontaktowy i lubisz bezpośrednią pracę z klientami
  • Posługujesz się komfortowo prawniczym językiem angielskim w mowie i w piśmie Jesteś zaangażowany i dobrze zorganizowany

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów praktyków prawa dobrze rozumiejących aspekty biznesowe swoich klientów

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.