mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-16
Łódź, łódzkie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Starszy specjalista/Specjalista ds. zarządzania portfelem inicjatyw
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: SPE/17/0121

Jesteśmy zespołem doświadczonych kierowników projektów prowadzących złożone projekty transformacyjne, biznesowe, regulacyjne, czy kulturowe. Tworzymy również centrum kompetencji w zakresie zarządzania portfelem inicjatyw w mBanku.

Dołącz do Nas i rozpocznij swoją mBankową przygodę.

Zadania i wyzwania, które dla Ciebie przygotowaliśmy to:

  • Zarządzanie portfelem inicjatyw pod kątem zachowania spójności z celami strategicznymi banku oraz ich wskaźnikami finansowymi i pozafinansowymi (ocena inicjatyw, roadmapa, priorytetyzacja w ramach uzgodnionego procesu, identyfikacja zależności oraz ryzyk, monitorowanie, raportowanie zarządcze, prowadzenie dokumentacji portfolio)
  • Utrzymanie i rozwój standardu zarządzania inicjatywami w celu zapewnienia jakości zarządzania projektami w mBanku i spółkach Grupy (rozwój i obsługa procesów oraz narzędzi wspierających)
  • Bieżąca współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi (wsparcie merytoryczne i administracyjne w zarządzaniu projektami, programami, portfelem)
  • Sprawozdawczość do Zarządu i innych interesariuszy – prowadzenie przekrojowych analiz dotyczących portfela oraz poszczególnych inicjatyw, bliska współpraca z innymi jednostkami raportującymi macierzowo
  • Budowanie kultury zarządzania inicjatywami w mBanku i spółkach Grupy (prowadzenie szkoleń, warsztatów, bazy wiedzy z zakresu PMO)
  • Monitorowanie rynkowych trendów z dziedziny zarządzania portfelem

To stanowisko może być Twoje jeśli:

  • Masz doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem portfelem projektów
  • Masz wiedzę z zakresu zarządzania portfelem projektów, standardów zarządzania projektami/programami, zarządzania zmianą, ryzykiem
  • Myślisz analitycznie; raportowanie i duże zbiory danych nie są Ci straszne
  • Znasz narzędzia PPM, Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Swobodnie pracujesz z aplikacjami pakietu MS Office
  • Biegle komunikujesz się w j. angielskim
  • Pracujesz odpowiedzialnie, skrupulatnie i lubisz wyzwania; te złożone przynoszą Ci najwięcej satysfakcji
  • Stawiasz na współpracę, długofalowe relacje i miłą atmosferę pracy
  • Wygłoszenie prezentacji, nawet przed szeroką publicznością nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Lubisz się uczyć, chętnie czytasz ciekawe artykuły, szukasz inspiracji; lubisz też dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem

Poziom stanowiska
Specjalista