KPMG
Data aktualizacji: 2021-03-03
Warszawa, mazowieckie
Audyt
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Praktyki w dziale audytu
program World of Audit

Warszawa

Umowa zlecenie

Czym jest program?

World of Audit to profesjonalny cykl czterech warsztatów, dzięki którym poznasz metody badania sprawozdań finansowych i otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w jednym z siedmiu biur KPMG w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z obszarem audytu, weź udział w programie i czerp wiedzę od ekspertów KPMG!

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

gwarantowana
oferta praktyk/pracy
w dziale audytu KPMG
płatne
praktyki
szybki proces
rekrutacyjny
decyzja
o zatrudnieniu w
ciągu 48h od
ostatniego szkolenia
audyt od kuchni
autorskie,
profesjonalne
warsztaty
Induction -
kompleksowe
szkolenia wdrożeniowe
po rozpoczęciu
pracy/praktyk
Buddy
Program -
wsparcie
mentora
ok. 90%
praktykantów awansuje na. stanowisko
asystenta!

Twoje zadania:

  • współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających,
  • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wparciu doświadczonych ekspertów KPMG

Oczekujemy:

  • statusu absolwenta lub studenta minimum II roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych,
  • zainteresowania praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiązania swojej zawodowej przyszłości z branżą audytorsko-doradczą,
  • zainteresowania danymi liczbowymi,
  • zainteresowania pracą projektową i zdobywaniem wiedzy od profesjonalistów,
  • nastawienia na pracę o charakterze analitycznym,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin,
  • gotowości do rozpoczęcia pracy/praktyk we wrześniu/październiku 2021 r.
KPMG Sp. z o.o., departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2021 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i lago KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.