Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-03
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Prawnym
na stanowisku:
Specjalista ds. Umów Handlowych - Radca Prawny
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Monitorowanie i ocena prawna zdarzeń określonych w umowach M&A i umowach zabezpieczających w transakcjach międzynarodowych
  • Wykonywanie obowiązków notyfikacyjnych w umowach dotyczących transakcji międzynarodowych
  • Analiza pism procesowych i regulacji prawnych
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi
  • Bieżąca aktualizacja danych o prowadzonych sprawach
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji dotyczących nadzorowanego obszaru

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako prawnik w kancelarii prawnej w obsłudze transakcje międzynarodowych
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego
  • Umiejętności w zakresie raportowania w organizacji
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego będzie atutem
  • Znajomość prawa cywilnego (gospodarczego, bankowego), przepisów postępowania administracyjnego oraz prawa handlowego
  • Odpowiedzialność i skrupulatność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze prawa bankowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i opiekę medyczną w prywatnej firmie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.