Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-05
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Obsługa klienta
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj swoje talenty zawodowe w Departamencie Marketingu Bankowości Przedsiębiorstw w Warszawie na stanowisku:
Specjalista ds. Kredytów Inwestycyjnych Dofinansowanych z Funduszy Unijnych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie aktualnych, publicznych programów pomocowych dofinansowanych z funduszy unijnych i krajowych
  • Tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie marketingu, sprzedaży i obsługi kredytów inwestycyjnych dofinansowanych ze środków unijnych i krajowych
  • Bieżący kontakt z siecią Doradców Klienta Korporacyjnego i udzielanie aktywnego wsparcia w zakresie projektów inwestycyjnych dofinansowanych ze środków unijnych
  • Aktywne wsparcie Klientów w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów ze środków unijnych w perspektywie finansowej 2021-2027 oraz funduszy krajowych
  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie kredytów inwestycyjnych dla Klientów korporacyjnych
  • Bieżący kontakt z instytucjami publicznymi np. PARP, BGK, NFOŚiGW, EBI
  • Monitorowanie przepisów i wytycznych w zakresie projektów
  • Monitorowanie portfela kredytów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń
  • Uczestnictwo w projektach związanych z tworzeniem oferty produktów z celami ekologicznymi

Podstawowe wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w instytucji finansowej/doradczej lub w innych podmiotach zajmujących się przygotowywaniem projektów, oceną wniosków i pozyskiwaniem funduszy w ramach projektów unijnych
  • Znajomość dotychczasowych programów dotacyjnych Unii Europejskiej adresowanych do sektora MŚP oraz znajomość założeń nowej perspektywy finansowej
  • Praktyczna znajomość dokumentacji aplikacyjnej oraz procedur składania wniosków o dofinansowanie
  • Praktyczna znajomość specyfiki aplikacyjnych wniosków badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych
  • Mile widziana znajomość rynku i regulacji OZE lub wykształcenie w zakresie inżynierii środowiskowej, energetyki itp.
  • Wykształcenie wyższe
  • Dodatkowym atutem będą studia z zakresu funduszy europejskich i przygotowywania projektów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS PowerPoint i MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia kwartalna uzależniona od wyników pracy
  • Udział w przygotowywaniu ciekawych i innowacyjnych projektów z różnych branż
  • Praca pełna wyzwań o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy w obszarze bankowości przedsiębiorstw oraz w zakresie programów publicznych
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.