Deloitte
Data aktualizacji: 2021-08-09
Rzeszów, podkarpackie
Konsulting

Kogo szukamy

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP;
  • Praktyczną znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych norm dotyczących BHP oraz ochrony środowiska;
  • Min. 1 rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku w służbie BHP;
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń pracowniczych;
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz silną motywację do pracy;
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2).

oraz cechuje Cię nastawienie na realizację założonych celów i dobra organizacja pracy - aplikuj!

Dyplom licencjata
1+
Lata doświadczenia
Dyplom magistra
Angielski
Angielski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Organizowanie i przeprowadzanie wstępnych szkoleń BHP dla pracowników oraz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy;
  • Zapewnianie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP w organizacji;
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz dbanie o przestrzeganie przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP;
  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Raportowanie o potencjalnych zagrożeniach na stanowiskach pracy, nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych pod względem bhp i p.poż.;
  • Realizowanie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy w organizacji - zwiększanie bezpieczeństwa pracy, zarówno pod względem technicznym, jak i szeroko rozumianej kultury, komunikacji i świadomości
  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy;
  • Terminowe sporządzanie informacji i sprawozdań dla zewnętrznych organów nadzoru nad warunkami pracy i bezpieczeństwa pożarowego;
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych dotyczących bezpieczeństwa i jakości, ochrony środowiska;
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy.

Co oferujemy

Aplikując na stanowisko Starszy inspektor ds. BHP i p.poż. możesz liczyć na możliwość zawarcia umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin!

Dodatkowo:

Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Free drinks in the office
Kreatywne środowisko pracy
Prywatna opieka medyczna
Team spirit
Duch zespołowy
Ubezpieczenie grupowe
Challenging tasks
Ambitne zadania
Ludzie z którymi chce się pracować

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Chcesz być częścią Deloitte? Czas na Twój ruch!