mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-12
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o własną działalność gospodarczą
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Specjalista ds. rejestracji pojazdów w mLeasing
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: RKM/022/0221

Główne zadania:

  •  rejestracja pojazdów
  •  współpraca z Wydziałem Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów w Łodzi – Urząd Miasta Łodzi
  •  współpraca i komunikacja z dostawcami pojazdów
  •  komunikacja z klientami

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • znajomość MS Office
  • wiedza z zakresu leasingu oraz finansów
  • prawo jazdy i własny samochód

Zapraszamy do aplikowania osoby komunikatywne,  potrafiące pracować w zespole,  otwarte na potrzeby innych, zaangażowane i odpowiedzialne.

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o działalność gospodarczą dla jednej ze spółek Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze leasingu
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty

Poziom stanowiska
Specjalista