PwC
Data aktualizacji: 2022-11-12
Dynamics / .NET Developer
Nr ref. 190852WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów w technologii Microsoft?

Nasz zespół liczy ponad 60 specjalistów (programistów, architektów, konsultantów, analityków i kierowników projektów) dostarczających aplikacje webowe i rozwiązania klasy CRM naszym klientom zarówno w Polsce, jak i całej Europie.

Szukasz różnorodności? To świetnie - oferujemy Ci możliwość pracy na projektach w wielu branżach - finanse, telekomy, fmcg, bankowość, automotive itp.

Dołączając do nas będziesz miał okazję pracować z poniższym stosem:
Dynamics CE, .NET Core, Entity Framework/EF Core, SQL Server, Azure, Web Api, Angular, JQuery, Azure DevOps, Kubernetes.

Zakres zadań, jakie przed Tobą postawimy:

  • 80% czasu pracy to projektowanie i budowa nowych funkcjonalności, 20% utrzymanie wdrożonych rozwiązań, tworzenie dokumentacji, spotkania itp.

  • Tworzenie aplikacji na platformie .NET

  • Udział w dużych często międzynarodowych wdrożeniach

  • Dostarczanie rozwiązań w terminie i z oczekiwaną jakością

  • Proaktywne podejście do codziennych obowiązków

  • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia z Dynamics CE

  • Dobra znajomość Power platform oraz Dataverse

  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET Framework (C#) i/lub .NET Core

  • Dobra znajomość ASP .NET MVC, CSS, JavaScript, narzędzi ORM (np. Entity Framework)

  • Dobra znajomość środowiska Visual Studio

  • Praktyczna znajomość Azure DevOps

  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicę (do 20%)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Azure

  • Doświadczenie w pracy z Dynamics F&O

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do tworzenia testów jednostkowych

  • Znajomość zagadnień integracyjnych, doświadczenie w implementacji usług sieciowych (SOAP, REST)

  • Znajomość technologii Front End Angular lub Rest

  • Znajomość Microsoft SQL Server  i T-SQL

  • Znajomość Azure Kubernetes, Docker

  • Ukończone studia na kierunku informatycznym bądź pokrewnym

Co Ci oferujemy:

  • Długofalową współpracę

  • Szkolenia techniczne i certyfikacje

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT

  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna wraz ze stomatologią, ubezpieczenie, multikafeteria itp.)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy - w zależności od projektu

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.