Deloitte
Data aktualizacji: 2021-10-19
Kraków, małopolskie
Audyt, Konsulting

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Manager w zespole Audit Advisory, którego szukamy powinien posiadać doświadczenie zawodowe w minimum trzech z poniższych obszarów:

  • Doradztwo księgowe z obszaru MSSF/MSR, ustawy o rachunkowości
  • Audyt sprawozdań finansowych w oparciu o MSSF/MSR i ustawę o rachunkowości
  • Doradztwo księgowe lub audyt sprawozdań finansowych w oparciu o US GAAP (mile widziane)
  • Prowadzenie szkoleń lub konferencji
  • Integracji funkcji finansów po połączeniu (Post merger integration)
  • Optymalizacja procesów księgowych (w zakresie IT będzie dodatkowym atutem)
  • Kontrola wewnętrzna/ Audyt wewnętrzny, w tym doświadczenie w zakresie SOX (mile widziane)

Poza tym szukamy osoby, która posiada:

  • Minimum 6 letnie doświadczenie zawodowe w danym obszarze, mile widziane doświadczenie zawodowe nabyte w BIG 4
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęć rozwoju w kierunku pogłębienia wiedzy z zakresu standardów MSSF/MSR
  • Znajomość MSSF 15/16 (będą dodatkowym atutem)
  • Ukończone studia magisterskie (preferowane kierunki rachunkowość i finanse/ekonomia)
  • Mile widziane ukończone lub w trakcie zdobywania kwalifikacje Biegłego Rewidenta (PIBR) i/lub ACCA / CIMA / CFA
  • Znajomość SAP
  • Znajomość MS Office
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
  • Umiejętność budowania sieci kontaktów biznesowych i doświadczenie w rozwoju biznesu usług doradczych (będzie dodatkowym atutem)
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
  • Duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
6+
Lata doświadczenia
Dyplom magistra
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
ACCA
ACCA
MS Word
MS Word
Statutory Advisor Qualification (PIBR)
Zarządzanie projektami
MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

Jako Manager w zespole Accounting Advisory będziesz prowadzić ciekawe i rozwijające umiejętności projekty doradcze dla polskich i międzynarodowych klientów. Zyskasz możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej poprzez pełen wyzwań proces doradzania firmom przy różnorodnych kwestiach z obszaru finansów, w tym głównie w obszarze doradztwa MSSF/MSR (nowe standardy, konsekwencje rachunkowe połączeń i innych transakcji) oraz Ustawy o rachunkowości, przygotowywania raportów finansowych, analizy polityki rachunkowości itp. Będziesz również uczestniczyć w budowaniu efektywnej współpracy w zespole projektowym. Ponadto będziesz miał możliwość rozwoju sieci kontaktów biznesowych, jak również udziału w procesie rozwoju biznesu usług doradczych m.in. poprzez udział w konferencjach i wydarzeniach online, a także przygotowywanie materiałów marketingowych.

Co oferujemy

Z nami możesz liczyć na:

  • Realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Pracę przy ciekawych projektach związanych z doradztwem w praktycznym zastosowaniu przepisów i rozwiązań z obszaru rachunkowości w renomowanych spółkach różnych branż, w tym wdrażaniu zmieniających się przepisów.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów i rozwiązań well-being,
  • Finansowanie kursów przygotowujących i egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe – PIBR, ACCA,
  • Szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności w ramach Deloitte Learning Academy,
  • Możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • Współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych,
  • Możliwość ciągłego rozwoju,
  • Różnorodny i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę,
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Ludzie z którymi chce się pracować
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Finansowanie certyfikatu ACCA
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Karta Multisport
Deloitte Adventure Team
Atrakcyjne wynagrodzenie
Prywatna opieka medyczna
System premii i bonusów
Możliwość pracy z domu
Elastyczne godziny pracy
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Audit Advisory świadczy szeroko rozumiane usługi doradcze obejmujące analizę księgowości, procesów, oraz technologii. Realizuje przede wszystkim projekty z zakresu: wdrażania Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, w tym również wdrażania zmian z zakresu MSSF, tj. standardów MSSF 15 Przychody z umów z klientami oraz MSSF 16 Leasing ,konsultacji złożonych lub nietypowych transakcji, tworzenia treści polityk rachunkowości, doradztwa w księgowym ujęciu skutków restrukturyzacji (połączeń i podziałów) spółek lub grup kapitałowych, optymalizacji procesów sprawozdawczości / raportowania, przygotowywania wzorów sprawozdań finansowych oraz sporządzania sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych.