Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Tester Automatyzujący

Projekt będzie skupiał się na automatyzacji testów dla aplikacji mobilnej przeznaczonej dla klientów detalicznych banku millenium. Współpraca odbywa się w ramach dużego 7 osobowego zespołu automatyzacji testów dla aplikacji mobilnej. W projekcie skupiamy się nie tylko na wytwarzaniu nowych skryptów dla testów automatycznych, ale również na ciągłej poprawie rozwiązania od strony technicznej wzmacniając je o aspekty Devopsove, systemy raportowania wyników itd.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, rozwój oraz utrzymanie testów automatycznych dla GUI oraz API
  • Uruchamianie testów oraz raportowanie wyników z przeprowadzonych testów
  • Rozwój narzędzi wykorzystywanych w automatyzacji testów
  • Raportowanie oraz monitorowanie błędów wykrytych przez testy
  • Współpraca z developerami oraz analitykami w obszarze testów w celu uzyskania wysokiej, jakości produktu końcowego

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia, jako Tester w tym rok, jako Tester Automatyzujący
  • Wiedza i/lub doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem narzędzi takich jak np. Selenium, Appium
  • Dobra znajomość obiektowych języków programowania C# i/lub Java i środowisk programistycznych takich j jak Visual Studio i/lub Intellij IDEA
  • Dobra znajomość zagadnień WebServices (SOAP, REST) oraz narzędzi do testów API jak np. SoupUI, Postman
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (najlepiej JIRA)
  • Podstawowa Znajomość SQL
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w testach aplikacji dla sektora finansowego
  • Absolwenci/studenci uczelni technicznych
  • Znajomość zagadnień oraz narzędzi związanych z Continous Integration
  • Doświadczenie w pracy w Agile (np. SCRUM)
  • Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 40

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • wzorce projektowe
  • BDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Praca w międzynarodowym zespole specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Umowę o pracę
  • Innowacyjne projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Nową sieć kontaktów zawodowych
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.