Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-26
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość
REKRUTACJA ZDALNA
Specjalista ds. Monitorowania Zgodności
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu monitorowania zmian w przepisach prawa i standardach rynkowych
  • Nadzór nad monitorowaniem zgodności regulacji wewnętrznych Banku
  • Koordynowanie, a także weryfikowanie przeprowadzanych przez jednostki organizacyjne Banku analiz luk w zakresie zgodności z regulacjami zewnętrznymi
  • Uczestnictwo w usystematyzowanej ocenie ryzyka braku zgodności
  • Monitorowanie relacji z regulatorami (m.in. poprzez analizę korespondencji z regulatorami)
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania sprawozdawczości z działań Departamentu
  • Współudział w rozwoju narzędzi służących do realizacji zadań Departamentu
  • Utrzymywanie rejestrów związanych z działaniami przeprowadzanymi przez Departament

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w bankowości w obszarze zapewnienia zgodności (compliance), zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej lub audytu
  • Dobra znajomość przepisów prawa i standardów rynkowych dot. sektora bankowego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze zapewnienia zgodności (compliance)
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi Banku
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.