Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

Analityk Biznesowo-Systemowy w Obszarze Płatności Mobilnych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie systemu płatności mobilnych HCE, GooglePay, ApplePay oraz BLIK/BLIK-C w Departamencie Rozwoju Aplikacji
  • Praca z biznesem na tworzeniem wymagań biznesowych oraz przygotowywanie specyfikacji technicznej
  • Współpraca z sieciami płatniczymi: Visa, MasterCard, Polski Standard Płatności
  • Przygotowywanie scenariuszy testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z deweloperami podczas realizacji projektu oraz procesu wytwórczego oprogramowania wewnątrz banku
  • Analiza i usuwanie problemów zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych, w roli trzeciej linia wsparcia

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów magisterskich o profilu technicznym
  • Dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność budowania kwerend SQL w środowisku relacyjnych baz danych SQL Server oraz Oracle
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • Ogólna znajomość mobilnych płatności, zasad działania kart płatniczych bądź BLIKa
  • Wiedza z UML i Enterprise Architect
  • Znajomość technologii integracyjnych (SOAP, REST, KAFKA, OpenAPI), działania certyfikatów w integracji pomiędzy systemami
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami typu Swagger, Postman, Kibana, Grafana, JIRA
  • Znajomość rozliczeń z organizacjami płatniczymi
  • Znajomość kryptografii

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej
  • Praca w międzynarodowym zespole specjalistów, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stałą umowę o pracę
  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami
  • Nową sieć kontaktów zawodowych
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.