Drukarnia Interak Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2021-07-09
Czarnków, wielkopolskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
angielski
Kierownik Działu Finansów

Miejsce pracy: Czarnków

Twoje obowiązki:

  • odpowiedzialność za politykę finansową firmy,
  • tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych,
  • odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację (kontrola biznesowa, finansowa i wewnętrzny controlling),
  • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
  • zarządzanie procesami tworzenia i kontroli realizacji budżetu i planów finansowych Spółki,
  • analiza źródeł finansowania działalności, nadzór nad umowami finansowymi (kredyty, leasingi, itp.),
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi,
  • wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (ekonomia lub finanse),
  • min. 7 lat doświadczenia w pracy w dziale finansowym w firmie produkcyjnej lub usługowej (mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • znajomość prawa w zakresie finansów oraz działalności przedsiębiorstw, znajomość otoczenia biznesowego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz logicznego myślenia,
  • dokładności i precyzji w działaniu.

Oferujemy:

  • interesującą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - lider w branży,
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i awansu wewnętrznego,
  • elastyczny czas pracy (w ramach rozsądku)
  • szereg benefitów pracowniczych, m.in.: dofinansowanie do karnetów sportowych i biletów do kina, darmowa nauka języka angielskiego on-line, co piątek świeże owoce, konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne i inne.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Drukarnia Interak Sp. z o.o. z siedzibą w Grzępy 50, 64-700 Czarnków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji przez okres: do 12 miesięcy, licząc od dnia przesłania do nas mojej aplikacji. Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Kierownik
Języki
angielski