Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-14
HR Manager
Nr ref. 192237/6970
Kraków, małopolskie
Human Resources
HR Manager

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

HR Manager
HR Manager
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za zarządzanie kilkuosobowym działem HR w firmie handlowej zatrudniającej ponad 500 osób,
  • planowanie, implementacja oraz ciągły rozwój wdrażanych procesów i narzędzi,
  • zarządzanie zespołem specjalistów HR, odpowiedzialność za rekrutacje na kluczowe stanowiska w firmie,
  • wdrażanie i zarządzanie strategią rekrutacji oraz zarządzanie talentami, plany sukcesji,
  • motywowanie pracowników, szkolenie i podnoszenie kompetencji,
  • tworzenie skutecznych i kreatywnych rozwiązań mających na celu rozwój biznesu.
Wymagania:
  • co najmniej 5 lat doświadczenia jako HR Business Partner lub HR Manager,
  • praktyczna wiedza w zakresie nowoczesnych narzędzi HR i EB,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • znajomość prawa pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analitycznego myślenia.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • realny wpływ na kształtowanie polityki personalnej firmy,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.